Liivi sibulõun on talveõun, mis oma välimuselt on küll väike juss, kuid annab väga magusat ja maitsvat mahla. Üsna kindlasti on see Koduaia valiku kõige magusam mahl ja väga populaarne magusasõprade seas.
Paide taliõuna mahl on veidike roosaka värvusega, nagu oleks sinna natuke rabarberit sisse pandud. Tegelikult muidugi ei ole, kuigi ka maitsmisel võib ehk tundlikuma maitsemeelega mahlasõber sealt rabarberile omast magushapusust veidike leida.
Krameri tuviõuna mahl on hästi tugeva õunamaitsega ja pigem hapukas – umbes selline, nagu tavaliselt Antoonovka mahl on. Aga et sel aastal saime Antoonovkast üsna magusa mahla, siis soovitame sel hooajal hapuma mahla sõpradele hoopis seda mahla.
Tellissaare mahl on ebaõunamahlalikult laimivärvi ja näeb välja pigem sidruni- või ananassimahla moodi. Ka järelmaitses tunneb ära tsutike tsitrust, aga tegelikult pole ta üldse eriti hapu, vaid väga maitsev joogimahl hoopis.
Kuldrenetist tehtud mahl on maheda maitsega ja pigem magusapoolne. Mahlas on hästi tunda seda päris õige kuldreneti õuna maitset. Kõlbab nii niisama joomiseks kui ka lastele morsi tegemiseks.